Zamów TAXI

52 333 1946

Wyślij SMS

78 555 1946 

Promocje

FORDON

20% upustu

Home Oferta dla Firm
Oferta dla firm
 • Przewóz osób oraz transport bagażowy
  Podstawową naszą działalnością jest przewóz osób, ale wykonujemy także drobne usługi kurierskie, możemy zawieźć lub odebrać dzieci z przedszkola lub szkoły. Obsługujemy imprezy okolicznościowe. Terenem naszej działalności jest obszar całego kraju jak i zagranica.
  W przypadku, gdy potrzebujesz większego samochodu, aby np. dokonać przeprowadzki, możesz liczyć na MPT. Podstawimy do Twojej dyspozycji odpowiednią BAGAŻÓWKĘ.

 

 • Pomoc drogowa oraz zakupy
  Podrużując własnym samochodem może przytrafić się Tobie nieprzewidywalne zdarzenie, wówczas możesz liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie i pomóc przy drobnej naprawie, a jeżeli zajdzie konieczność to odholować samochód do warsztatu lub przewieźć go na lawecie.
  Bywają też chwile, gdy bawisz się w doborowym towarzystwie, a na stole i w lodówce pusto. Zadzwoń pod 191-91, a dokonamy dla Ciebie drobnych zakupów i dostarczymy pod wskazany adres. Koszt tej usługi to minimum 20 PLN + wartość zakupionych towarów.

 

 • Proponujemy przewozy taksówkami osobowymi,bagażowymi oraz usługi auto-holowania.
 • Rozliczenia odbywają się za pomocą druków ścisłego zarachowania.
 • Po okresie rozliczeniowym otrzymujecie Państwo fakturę zbiorczą wraz z kopiami druków wykorzystanych w danym okresie.


Procedura taka pozwala na pełną kontrolę wydatków oraz znacznie upraszcza pracę ksiegowo-finansową.
Dla stałych klientów - warunki specjalne.


Wiecej informacji udzieli Państwu Andrzej Lipiński pod nr tel. (52) 324 03 05(52) 324 03 05, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it